חוברת דפי צביעה סמי הכבאי – 24 דפי צביעה לילדים של סמי הכבאי

חוברת צביעה סמי הכבאי

 

הורידו בחינם חוברת צביעה דיגיטלית של סמי הכבאי המכילה כ- 24 דפי צביעה איכותיים להדפסה של הדמויות המוכרות והאהובות בסדרת הטלוויזיה הכי נועזת ומרתקת שילדים פשוט מכורים אליה!

בחוברת תמצאו דפי צביעה של כל הדמויות הפופולריות מתוך סדרת הטלוויזיה: דף צביעה סמי הכבאי מציל את אדם פרייס, דפי צביעה של סמי הכבאי מציל חתולים ומכבה שריפות, דפי צביעה של מפקד התחנה, כבאים נוספים בתחנה, דף צביעה של כלי הרכב המיוחדים של סמי הכבאי: כבאית, מכונית, מסוק ועוד ועוד…

הסיפור של סמי הכבאי

סמי הכבאי הוא הכבאי המצטיין בתחנת כיבוי האש ותפקידו הוא להציל, לפתור תקלות וצרות בהן נתקלים אנשי העיר. סמי הכבאי מקבל קריאות מצוקה לתחנת כיבוי האש ויוצא למשימה עם הכבאית (רכב הכיבוי וההצלה) יחד עם חבריו לתחנה: סמי, אלביס, פני הכבאית, אלי, ארנולד ועוד חברים נוספים. באתר שלנו תמצאו דפי צביעה של סמי הכבאי כאשר הוא מבצע משימות הצלה שונות ותוכלו גם לצבוע דמויות נוספות מתוך הסדרה. מטרתם של סמי וחבריו היא ללמד ילדים לשמור על הבטיחות בחיי היום יום וגם איך להיזהר מצרות ולהימנע משריפות.

בסדרה יש דמויות שונות המחולקות לסוגים שונים של תושבים. יש את אנשי צוות הכיבוי של התחנה כמו סמי ג'ונס, אלביס, מפקד התחנה ויקטור, פני וטרבור. יש את אנשי העיר כמו אדלה פרייס, בלה לזניה, טום תומאס טייס המסוקים, גארת' נהג הרכבת, ג'ו ספארקס הממציא הטכנולוגי, בן הופר שומר החופים ועוד. יש את הילדים של העיר כמו למשל: ג'יימס בן ושרה, אדם פרייס השובב אשר מעולל בכל הזדמנות מעשי קונדס, מנדי פלאד, חנה ספארקס ועוד.

בכל פרק בסדרה אחד התושבים בעיר נקלע לצרה או יוצר בעצמו את הצרה. תושבים הרואים את המתרחש מתקשרים מייד לתחנת הכיבוי והקריאה מגיעה למערכות המחשב של התחנה. בתוך שניות ספורות יוצא סמי הכבאי יחד עם צוות כבאים נוסף אל מקום הצרה כדי להציל את התושב או התושבת הזקוקים לסיוע.


עוד כתבות מעניינות:

דיו לעט נובע

דיו לעט נובע – מתי ובשביל מה צריך אותו? מהו הרעיון של העט הנובע ומה הופך אותו למבוקש כל כך? מתי דיו לעט נובע צריך

קראו עוד »