משחק ציור חופשי לילדים

איך מציירים עם משחק הציור שלנו?

משחק ציור במחשב הוא מאוד פשוט לתפעול. הילדים יכולים לבחור כלי ציור מתוך רשימת כלי הציור מצד ימין של המסך, ולהזיז את הכלי על מרכז המסך. בצד השני (שמאל) הילדים יכולים לבחור צבעים על ידי הקלקה על צבע כלשהו בטבלת הצבעים.

הילדים יכולים לשנות גם גודל ועובי של כלי ציור מסויים כדי ליצור פרטים קטנים או ציורים גדולים. בסיום הציור אפשר להדפיס או לשמור את הציור על המחשב.

הילדים שלכם יהיו אומנים מבטיחים אחרי שיתאמנו במשחק הציור שלנו. היתרון הענק של המשחק הזה הוא שאפשר לשחק אותו במחשב, בטאבלט ובטלפון נייד באמצעות דפדפן רגיל ולגמרי בחינם. אז שתפו את הילדים במשחק הזה ועודדו אותם לפעילות הכי כייפית ואומנותית שיש 🙂

מדוע משחק ציור חשוב לילדים?

ציור אונליין זו הפעלה חינוכית וכייפית עבור ילדים שאוהבים לצייר ולצבוע. ילדים צריכים לתת ליצירתיות שלהם להשתחרר לכל הכיוונים ואחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא לתת להם כלים כדי ליצור אומנות בעצמם.

משחקי ציור הם דרך נפלאה שבה ילד יכול לבטא את עצמו ולתקשר בצורה רגשית. ילדים לא רק אוהבים לצייר, הם גם צריכים להיות מסוגלים לתקשר ולהתפתח מבחינה אינטלקטואלית.

עד גיל מסויים, ילדים לא יכולים לדבר או לבטח את עצמם כפי שהם רוצים בצורה וורבלית באמצעות דיבור, וזו הסיבה שציור וצביעה הם אמצעי לבטא את תחושותיהם ומחשבותיהם – שזה בדיוק התיאור של אומנות.

משחק ציור במחשב הוא חינוכי

לילדים יש המון דמיון, הם אוהבים להמציא סיפורים ולחלום חלומות – לכן משחק ציור במחשב מאפשר להם ליצור כל דבר שהם חושבים עליו בחופשיות רבה. ציור ואומנות מתאימים לבנים ולבנות ועוזר להם להיות אומנותיים ולשפר את יכולת הריכוז.

עם משחק ציור אונליין שלנו, ילדים מוזמנים להתפרע עם הדמיון ולעשות המון כיף מבלי לייצר בלאגן ולכלוך עם צבעים 🙂 כך אפשר לחסוך את הסידור והניקיון אחרי שהילדים צובעים עם דפי צביעה וגם לשפר את מיומנויות המחשב של הילדים על הדרך.

כאשר ילד צובע או מצייר, או מתחיל לשים לב ואט אט להתרכז ב-מה שהוא עושה, ומשחק ציור הוא משחק חינמי לגמרי שבו ילדים ילמדו איך להתרכז בשימוש כלי ציור ממוחשבים כגון: מברשת צבע, מדגיש, טושים, עפרונות, ספריי צבע ומחק – כדי לתקן חלקים בציור.

היתרון של משחק ציור אונליין הוא בכך שילדים ישפרו במהירות את הצד האומנותי החינוכי שלהם על ידי למידה של צבעים שונים, שרטוט בסיסי של צורות גאומטריות והיכרות עם מרקמים שונים של צבע.