לוח שנה להדפסה 2017-2018 – לוח שנה עברי לועזי לצביעה והדפסה חינם לילדים

לוח שנה להדפסה וצביעה

הוספנו במיוחד לגולשי האתר לוח שנה להדפסה שילדים לא יפסיקו להתלהב ממנו! בכל חודש יש ציורים חדשים ומדליקים לצביעה!

יצרנו לוח שנה להדפסה במיוחד בשביל הילדים הגולשים באתר שלנו. את לוח השנה העברי לועזי אפשר להוריד בחינם באתר ומייד להדפיס ולצבוע. בכל חודש יופיעו ציורים לצביעה המסמלים את התקופה בה הם מופיעים. לוח השנה מעוצב באופן אישי והילדים יכולים לצבוע את האובייקטים בכיף ולהוסיף הערות ואירועים לכל תאריך שייבחרו. גללו עד סוף הכתבה והורידו את לוח השנה.

ההשראה ליצירת לוח השנה

באתר דפי צביעה להדפסה אנחנו דואגים לעצב כל הזמן דפי צביעה חדשים ולהוסיף מוצרי הדפסה חדשים במיוחד לילדים. השנה החלטנו לעצב גם לוח שנה להדפסה לשנת 2017 שיתאים גם ללוח העברי וגם ללוח הלועזי. גם בשנים הבאות נשמח לעצב לוח שנה עם דפי צביעה חדשים ונשמח אם תלחצו פה על הכפתור הקטן של הפייסבוק ותשתפו את לוח השנה גם עם חברים 🙂

Share

חודשי השנה עם ציורים לצביעה

ינואר

ינואר הוא חודש חורפי בארצנו, ולכן בחרנו להוסיף ציורים לצביעה של ילדים חמודים, לבושים בבגדי חורף חמים ומטיילים עם מטריות בגשם.

פברואר

בפברואר חוגגים את ראש השנה לאילנות שנקרא גם חג ט"ו בשבט. הציורים שבחרנו לחג זה הם נטיעת שתילים ועצים באדמה המסמלים חיים טובים, התחדשות ופריחה בשנה הקרובה.

מרץ

במרץ חוגגים את חג הפורים שהרי הוא חג גדול לילדים! בחודש זה בחרנו ציור לצביעה של מסיכת פנים מדליקה ומעוצבת המסמלת את מנהג התחפושות הפופולרי בחג זה.

אפריל

אפריל מסמל את בואו של האביב והשמש כבר מבצבצת. לכן בחודש זה בחרנו לשים ציורים של פרחים מרהיבים עם דבורה ופרפר יפהפיים לצביעה.

מאי

במאי נחגוג את ל"ג בעומר, ולכן הוספנו ציור לצביעה המסמל את החג בצורה הטובה ביותר של ילדה מסביב למדורה, מחממת מרשמלו טעים ומתוק על מקל.

יוני

מתחמם… מתחמם… חודש יוני בארצנו הקטנטונת זה כבר מזג אויר חם והקיץ מבצבץ במרץ. זה הזמן להתחיל ללקק גלידות וקרטיבים טעימים שיעזרו לנו להתמודד עם החום.

יולי

יולי הוא אחד החודשים החמים ביותר בשנה. בחודש זה תצבעו ציור של חוף הים עם שמש,שולחת קרניים לחוף הים. בחוף הים תוכלו לצבוע חפצים קיציים כמו כדור ים, ארמון חול, כיסא נוח ושמשייה להגנה מהשמש.

אוגוסט

בחודש אוגוסט כל ילדי הגנים ובתי הספר נמצאים בחופשת הקיץ. בחודש זה תוכלו לצבוע משפחה שיוצאת לחופשה!

ספטמבר

בספטמבר נחגוג את חג ראש השנה ופתיחת השנה החדשה. בחודש זה תצבעו תפוחים בדבש המסמלים את ברכת שנה טובה ומתוקה.

אוקטובר

באוקטובר נחגוג את חג הסוכות והציור שתצבעו בחודש זה הוא סוכה מרהיבה ויפה המסמלת את המנהג הפופולרי ביותר של החג.

נובמבר

נובמבר הוא חודש סתוי מאוד ובו תצבעו ילדים אוספים המון עלי שלכת הנושרים מעץ ענק ויפהפיה.

דצמבר

בדצמבר נחגוג את חג החנוכה ובחודש זה תוכלו לצבוע סביבונים יפים עם אותיות של "נס גדול היה פה".הורידו כאן לוח שנה לצביעה

עוד כתבות מעניינות:

ציוד נלווה לדפי יצירה

דפי יצירה וצביעה מעניקים חופש ודרור יצירתי לילדינו הן במסגרת הגנים, הן בבתי הספר והן בבית. כדי לוודא שהילדים יוכלו להתפתח ולפתח מיומנויות שונות, הכרה

קראו עוד »