מתעניינים בהיסטוריה של הטלפונים? אז תיכנסו לקטגוריה הכי מרתקת בעולם של דפי הצביעה טלפונים מאז המצאת הטלפון! דפי הצביעה של טלפונים יכולים לתת לכם חוויה מדהימה ומרגיעה, ובנוסף, תוכלו לגלות קצת על ההתפתחות של הטלפונים מהימים הקדומים עד היום (את רוב הטלפונים הילדים בכלל לא מכירים) 🙂

כאן תוכלו למצוא את כל סוגי הטלפון לצביעה שילדים יתלהבו נורא להדפיס:

  1. טלפון קדמוני: ציור של הטלפון הראשון, המופלא והגיאומטרי. עם מספרי סיבובים וכפתורים ייחודיים, הטלפון הזה משדר אווירה של משהו עתיק ומדליק.
  2. טלפון עם חוטים: ציור של הטלפון הקלאסי בעל כפתורי מספורים וצלצול יחודי. הוא מייצג את ראשית התקשורת בטלפון והשדרוג שחל בו עם הזמן.
  3. טלפון סלולרי קלאסי: ציור של הטלפון הנייד הקלאסי והראשון שבראשיתו היה מורכב ממקלדת ואנטנה. הטלפון הזה שימש את האנשים בזמן המעבר לתקשורת הניידת.
  4. סמארטפון חדשני: הטלפון החכם, המופלא והקסום, שמאפשר לנו לצלם, לשחק ולשוחח בו זמנית. הוא מייצג את הטכנולוגיה המתקדמת והתקשורת הניידת המודרנית.
  5. טלפון סובייקטי: הטלפון הסובייקטי, המודרני והכי מוזר שיש! עם צורת פיצה, דמוי חתול או אפילו דמוי סוכריה, הטלפון הזה מייצג את הקסם והיצירתיות שבעולם הטלפונים.

ההתפתחות של הטלפונים היא פשוט קסומה! מהימים הקדומים ביותר עם הטלפון הקדמי והכנפיים הגיאומטריים, דרך הטלפון עם החוטים המסורתי, ועד לסמארטפונים החדישים והמתקדמים. כל אחד מאיתנו יכול לבחור את הטלפון האהוב עליו ולצבוע אותו בצבעים כיפיים ומשוגעים!

אז קחו את הצבעים שלכם, שברו את הכללים וצבעו את עולם הטלפונים בצבעים מדהימים! תוכלו לצבוע טלפון קלאסי ורטרו, ליצור פלאפון לצביעה משוגע וצבעוני, או אפילו להוסיף לטלפון פרצופים מצחיקים 🙂

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה טלפונים שיש באתר שלנו,
הדפיסו והתחילו בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.