חוברת דפי צביעה פוקימון – 20 דפי צביעה לילדים של פוקימון

חוברת צביעה פוקימון

 

הורידו בחינם חוברת צביעה דיגיטלית של פוקימון. בחוברת תמצאו כ- 20 דפי צביעה איכותיים להדפסה של הפוקימונים שהילדים הכי אוהבים. אנחנו מזמינים אתכם לשקוע בעולם נפלא של היצורים הכי חמודים בעולם!

בחוברת הצביעה תמצאו ציורים לצביעה של דמויות שונות מתוך העולם הקסום של הפוקימונים כמו למשל: דף צביעה פוקימון פיקאצ'ו – יצור מסוג חשמל צהוב, המוכר ביותר בעולם. דף צביעה פוקימון מלואטה – פוקימונית שיודעת לגרום לפוקימונים לשמחה או לעצב בזכות יכולת הנגינה המופלאה שלה. דף צביעה פוקימון איוי – יצור פרוותי חום ותמים מאוד שמסתובב בעיקר באזורים עירוניים ויש לו יכולת מיוחדת להסתגל כמעט לכל סביבה חדשה בזכות המבנה הגנטי שלו. דף צביעה פוקימון דרגונייט – יצור מסוג דרקון שיודע לטוס מהר יותר ממהירות הקול ומתגורר לרוב על יד הים. דרגונייט הוא פוקימון טוב לב וחכם מאוד שמטרתו היא להציל את האנושות מאסונות. דף צביעה פוקימון מינון – יצור חמוד ומתוק שדואג בעיקר לחבריו הפוקימונים מאשר לעצמו והוא שונא מיים ומפחד מהגשם. דף צביעה פוקימון אימולגה – פוקימונית מסוג סנאית מעופפת שיודעת לייצר חשמל דרך הלחיים ולפרוק חשמל כאשר היא טסה ממקום למקום ועוד ועוד…

הסיפור של פוקימון

הפוקימונים הידועים גם בשמם: מפלצות כיס הם מאות זנים בדיוניים ומיוחדים המחולקים לכ-7 דורות של מפלצות משחק המיועדות לילדים ומפורסמות במשחקי ווידאו, סדרות טלוויזיה, סרטים ואפילו קלפים. לא מעט אוהבים לשחק ולאסוף פוקימונים ולכן יצרנו עבורכם באתר אוסף של דפי צביעה פוקימון מהזנים הכי אהובים על ילדים. כך אפשר לצבוע בכיף את היצורים החכמים ובעלי כוחות העל שאפילו מסוגלים להבין את שפת בני האדם.

הפוקימונים מחולקים לשמונה עשרה סוגים בעלי כוחות על ותכונות שונות כגון: פוקימונים רגילים, רוח, אש, אדמה, חשמל, מים, עשב, דרקון, לחימה, עשב, קרח, סלע, על חושיים, חרקים, , מעופפים, מתכת,  פיה ואופל. גם אצלנו תמצאו דפי צביעה של פוקימון מסוגים שונים.

הפוקימון המוכר ביותר הוא פיקאצ'ו, יצור חמוד שדומה לעכבר בצבע צהוב מסוג חשמל. פיקאצ'ו הוא פוקימון נאמן לבעליו והוא הסמל הרשמי של משחק הווידאו המפורסם שנקרא: פוקימון צהוב משום שהוא מופיע לכל אורך המשחקים, הסדרות והסרטים. גם אצלנו תוכלו לצבוע ציור של פוקימון פיקאצ'ו בצבעים של הדמות המוכרת או בצבעים שאתם תבחרו.


עוד כתבות מעניינות:

דיו לעט נובע

דיו לעט נובע – מתי ובשביל מה צריך אותו? מהו הרעיון של העט הנובע ומה הופך אותו למבוקש כל כך? מתי דיו לעט נובע צריך

קראו עוד »