חוברת דפי צביעה מפרץ ההרפתקאות – 30 דפי צביעה לילדים של יחידת החילוץ

חוברת צביעה מפרץ ההרפתקאות 

הורידו בחינם חוברת צביעה דיגיטלית של מפרץ ההרפתקאות המכילה כ- 30 דפי צביעה איכותיים להדפסה של כל חברי יחידת החילוץ המשתתפים בפעילויות הצלה שונות.

בחוברת תמצאו גם דפי צביעה של כל דמויות הכלבים של הצוות: דף צביעה ריידר – מנהיג צוות החילוץ של גורי הכלבים, ילד בן עשר. דף צביעה צ'ייס – גור כלבים בוגר מסוג רועה גרמני בתפקיד השוטר בצוות. דף צביעה מרשל – גור כלבים מסוג דלמטי, בעל לב ענקי בתפקיד הכבאי בצוות. דף צביעה סקיי – גורת כלבים מסוג קוקר ספנייל ופודל, מתוקה וחכמה בתפקיד הטייסת בצוות. דף צביעה אוורסט – גורת כלבים מסוג האסקי סיבירי, יפה ועדינה בתפקיד מפלסת השלג בצוות. דף צביעה ראבל – גור כלבים מסוג בולדוג, עדין ונעים בתפקיד הבנאי בצוות ועוד ועוד…

הסיפור של יחידת החילוץ מפרץ ההרפתקאות

מפרץ ההרפתקאות היא סידרה המתארת את עלילותיהם של ריידר, ילד בן עשר אשר מנהיג את יחידת החילוץ שהם שישה גורי כלבים מתוקים שלכל אחד מהם יש תפקיד בצוות החילוץ. באתר דפי צביעה להדפסה תמצאו דפי צביעה איכותיים של מפרץ ההרפתקאות ושל כל גור כלבים מצוות החילוץ.

כאשר אחד מאזרחי העיר נקלע לצרה, ריידר מקבל הודעה לקבץ את צוות החילוץ ולשמוע את תיאור הצרה. בדרך כלל ריידר צריך להעיר את אחד הגורים הישנים ומייד לאחר מכן יוצא הצוות לבצע את החילוץ בהצלחה יתרה ומזכיר למחולץ: אם תזדקק לעזרה, ליחידת החילוץ קרא".

כאן תוכלו למצוא מגוון דפי צביעה של כוכבי הסדרה מפרץ ההרפתקאות ותוכלו להדפיס ולצבוע את הדמות שאתם הכי אוהבים בשלל צבעים נפלאים. אם אתם אוהבים לצאת להרפתקאות ולבצע משימות מהנות, וודאי תשמחו גם לצבוע ולדמיין את הפעולה הבאה שלכם 🙂עוד כתבות מעניינות:

ציוד נלווה לדפי יצירה

דפי יצירה וצביעה מעניקים חופש ודרור יצירתי לילדינו הן במסגרת הגנים, הן בבתי הספר והן בבית. כדי לוודא שהילדים יוכלו להתפתח ולפתח מיומנויות שונות, הכרה

קראו עוד »

אתם לא רוצים לפספס את המייל הזה...

גולשים רשומים מקבלים מאיתנו:

דפי צביעה מקוריים ואיכותיים

דפי צביעה חדשים לפני חגים ומועדים

מוצרי הדפסה מגניבים שאין באף מקום אחר!

משחקי צביעה במחשב ובנייד

הוסיפו את המייל שלכם (אנחנו לעולם לא שולחים ספאם!)