חוברת דפי צביעה ווינקס – 18 דפי צביעה לילדים של מועדון ווינקס

חוברת צביעה מועדון ווינקסהורידו בחינם חוברת צביעה דיגיטלית של מועדון ווינקס. בחוברת תמצאו כ- 18 דפי צביעה איכותיים להדפסה של דמויות הסדרה, הפיות המיוחדות עם כוחות הקסם שמגנות על ממלכתן מפני כוחות הרשע.

בחוברת הצביעה תמצאו ציורים לצביעה של דמויות שונות מתוך העולם הקסום של מועדון ווינX כמו למשל: דף צביעה בלום – פיית אש הדרקון. דף צביעה סטלה – פיית השמש הזורחת. דף צביעה פלורה – פיית הטבע. דף צביעה מוזה – פיית המוזיקה. דף צביעה טקנה – הפייה הטכנולוגית. דף צביעה ליילה – פיית הגלים ועוד המון ציורים לצביעה של פיות נוספות מתוך הסדרה.

הסיפור של מועדון ווינקס

ברוכים הבאים לעמוד דפי צביעה ווינקס של הפיות המופלאות מסדרת מועדון ווינקס (Winx Club) שנלחמות ביצורים מרושעים עם הכוחות המופלאים שלהן. כאן תוכלו למצוא ציורים לצביעה של מוזה – פיית המוזיקה, בלום – פיית אש הדרקון, סטלה – פיית השמש הירח והכוכבים, פלורה – פיית הטבע, טקנה – פיית הטכנולוגיה, ליילה – פיית הגלים, רוקסי – פיית החיות ועוד דפי צביעה של דמויות מסדרת האנימציה של ווינקס.עוד כתבות מעניינות:

ציוד נלווה לדפי יצירה

דפי יצירה וצביעה מעניקים חופש ודרור יצירתי לילדינו הן במסגרת הגנים, הן בבתי הספר והן בבית. כדי לוודא שהילדים יוכלו להתפתח ולפתח מיומנויות שונות, הכרה

קראו עוד »

אתם לא רוצים לפספס את המייל הזה...

גולשים רשומים מקבלים מאיתנו:

דפי צביעה מקוריים ואיכותיים

דפי צביעה חדשים לפני חגים ומועדים

מוצרי הדפסה מגניבים שאין באף מקום אחר!

משחקי צביעה במחשב ובנייד

הוסיפו את המייל שלכם (אנחנו לעולם לא שולחים ספאם!)