דפי צביעה גיבורי על

הכירו את גיבורי העל של דפי צביעה להדפסה. כאן תוכלו לצבוע גיבורי על מקוריים ומיוחדים שלא קיימים בשום מקום אחר! דפי צביעה של גיבורי על הם הזדמנות מצויינת לתת לילדים לפתח את הדמיון והפנטזיה דרך כוחות מיוחדים שיש לדמויות מיוחדות אשר כל מטרתן היא – להציל את העולם.

אז הכירו את גיבורי העל המיוחדים שלנו:

1. גיבור כדור אש

גיבור על חבוש במסיכה וחליפת אש ששום דבר לא יכול לחדור דרכה! איש כדור אש יודע להקפיץ כדורי אש לוהטים ולהטיל אותם במהירות גדולה מאוד אל עבר האויב. כאשר כדור האש נתפס על לפצים או אנשים, האש נדלקת ומתפזרת בעוצמה לכל עבר.

תפקידו של גיבור כדור אש הוא להגן על האזרחים במדינה מפני אנשים שרוצים להזיק לה. הוא משתמש בכוחות האש שלו כדי להילחם ברשעים ולא מהסס להטיל כדור אש על כל מי שנראה לו בעל כוונות זדון.

2. סופר ספיד

סופר ספיד הוא גיבור שרירי ולגופו חליפת ומסיכת ריצה. יכולת הריצה המדהימה של סופר ספיד, גורמת לו להגיע לכל מקום בעולם בתוך שניות ספורות. כאשר סופר ספיד שומע על אדם שנמצא בצרה, הוא תמיד מגיע אליו ראשון להצילו!

3. גיבור החיות

תפקידו של גיבור זה, הוא להציל את החיות הרבות שבטבע. לעתים יש חיות שזקוקות למישהו חזק שיוציא אותן מצרה או יציל אותן מטורף אכזר. גיבור החיות הוא איש חזק שכל רצונו הוא להציל חיות קטנות וגדולות מאנשים רעים או חיות אכזריות אחרות.

4. איש הפלדה

גיבור שרירי, ענק וגדול שכל גופו מצופה במגני פלדה. איש הפלדה אמנם נראה גדול ומאיים, אך יש לו נפש עדינה ולב גדול. איש הפלדה מציל אנשים טובים מפני אנשים רעים ולא מהסס להשתמש בכוח הרב שיש לו כדי להצילם. מגני הפלדה עוזרים לאיש הפלדה להתגונן מהאיומים והמכות שניחתות עליו בקרבות מול רשעים.

5. סופר אמיץ

איש סופר אמיץ, כשמו כן הוא. הגיבור הנאה שלא מפחד משום דבר! הוא שרירי וגדול, הוא חכם ויודע הכל. סופר אמיץ לא חושש לעמוד בפני אתגרים, עומד תמיד ראשון בקרב מול רשעים ובכל סיטואציה מפגין את אמיצותו ורוח הקרב שיש בו.

6. ילד ביוני

ילד ביוני הוא גיבור על מיוחד. זהו ילד שיש לו חליפה סודית שכולה עשויה ממתכת. לחליפה מחוברות כנפיים שעשויות גם הן ממתכת פלדה. כאשר הילד לובש את חליפת הפלדה, הוא מצליח להילחם בקלות בגיבורים רשעים שרוצים להרוס את העולם.

7. ילד רובוט

לילד רובוט יש כוחות ביונים – כוחות על מיוחדים. ילד רובוט נראה כמו רובוט וכולו עשוי ממתכת והוא מתוכנת להתנהג לפי ילד אנושי. ילד רובוט עוזר למשטרה להגן על אזרחים והוא נמצא ברחובות, נלחם באנשים רעים ותופס שודדים וגנבים. בזכות המוח הממוחשב של ילד רובוט, הוא מצליח לתפוס פושעים תמיד לפני שהם מבצעים את הפשע וכך עוזר לעולם לחיות חיים טובים יותר ללא נזקים ואסונות.

8. סופר מעופפת

נערה יפה עם כתר על ראשה וחצאית לגופה, מסוגלת להגיע לכל מקום בעולם בעזרת כישורי התעופה שלה. סופר מעופפת היא נערה צעירה שניחנה בכוחות על מאז היותה ילדה קטנה. היא עוזרת לעולם להיות טוב יותר כאשר היא נלחמת באנשים רועים שרוצים להזיק לעולם ולאנשים אחרים.

9. ביגפוט

ביגפוט הוא איש רציני וחזק מאוד עם רגליים עצומות בגודלן שגורמות לו להיות הכי יציב מכל האנשים בעולם. בזכות הרגליים הגדולות והיציבות, כמעט בלתי אפשרי להפיל את ביגפוט. גם כאשר נלחמים בו בעוצמה, הוא מצליח לעמוד על רגליו ולהשיב מלחמה בחזרה.

 

בחרו דף צביעה מתוך מגוון דפי צביעה גיבורי על שיש באתר שלנו,
הדפיסו והתחילו בפעילות כייפית של יצירה עם ציורים לצביעה.

חיפשתם דף צביעה באתר ולא מצאתם? עדכנו אותנו ונשתדל להוסיפו לאתר בהקדם.

פוסטר פסח

פוסטר ענק לצביעה