סרטונים שמלמדים איך לצייר

כאן תלמדו צעד אחד צעד איך לצייר דמויות, נופים ואובייקטים שילדים אוהבים. לפניכם מגוון קטגוריות אהובות שבכל אחת מהן תמצאו עשרות הדגמות איך לצייר. לדוגמא: איך מציירים כלב, איך מציירים חתול, איך מציירים סוס ובכלל איך לצייר חיות. תוכלו ללמוד לצייר דמויות מסרטים וסדרות כמו: בוב ספוג, מיניון, נסיכות ועוד דמויות. איך לצייר דמויות דיסני, איך לצייר קומיקס, איך לצייר פרחים, עצים ונוף, ועוד המון ציורים קלים שניתן לצייר בשלבים.

לפעמים שאנחנו מתחילים לצייר משהו, אנחנו נתקלים בקשיים ולא בטוחים מאיפה צריך או כדאי להתחיל את הציור. אם אתם לא בטוחים איך לצייר עיגול או שאתם מציירים ריבוע בקווים לא ישרים, אם אתם לא בטוחים איך לצייר שני קווים במרחק המתאים במטרה להרכיב ציור שייראה פרופורציונאלי ואם אחרי שסיימתם לצייר אתם רואים שהציור לא יפה או לא נראה לטעמכם – ייתכן מאוד שהסיבה היא משום שאין לכם את המיומנות הבסיסית והידע איך מציירים.

 

אל תרגישו רע, תדעו שרוב האנשים שאינם רגילים לצייר באופן קבוע, נתקלים בקשיים הללו ולדעת לצייר זו לא מיומנות מובנת מאליה, אלא צריך ללמוד לדעת איך לצייר. לכן הבאנו לכם סרטונים מפורטים כיצד לצייר אלמנטים שלב אחר שלב, כך שתוכלו להתנסות ולשפר את מיומנות הציור שלכם כאשר תיגשו לצייר כל דבר שאתם אוהבים. בחרו אחד מהנושאים המוצגים באתר ואתרו את האובייקט שבא לכם לצייר.

אם עדיין לא קראתם מדוע חשוב כל כך לדעת איך לצייר, קראו את הכתבה המושקעת שלנו: מדוע חשוב ללמוד לצייר.

במידה מצאתם מדריך ציור באתר שלנו של הדמות או האובייקט שחיפשתם, אז פשוט כתבו לנו איזה ציור חסר לכם, ואנחנו נוסיף אותו לאתר.